• head_banner

100Г CFP2

  • 100м 100Г CFP2

    100м 100Г CFP2

    CFP2-100GBASE-SR10 модулі стандартты көп режимді талшықта (MMF, G.652) 100 м байланыс ұзындығын қолдайды.100 Gigabit Ethernet сигналы төрт толқын ұзындығы бойынша тасымалданады.Төрт толқын ұзындығын мультиплекстеу және демультиплекстеу құрылғы ішінде басқарылады.

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    TheCFP2 LR4 оптикалық қабылдағыш жіберу және қабылдау жолын бір модульге біріктіреді.Тарату жағында сериялық деректер ағындарының төрт жолағы қалпына келтіріліп, уақыты қайталанады және орталық толқын ұзындығы 1296, 1300, 1305 және 1309 нм төрт электрлік-сіңіру модуляцияланған лазерлерді (EML) басқаратын төрт лазерлік драйверге беріледі.Одан кейін оптикалық сигналдар салалық стандартты LC қосқышы арқылы бір режимді талшыққа мультиплексирленеді. Қабылдау жағында оптикалық деректер ағындарының төрт жолағы біріктірілген оптикалық демультиплексор арқылы оптикалық демультиплекстенеді.Әрбір деректер буы PIN фотодетекторы және трансимпеданс күшейткіші арқылы қалпына келтіріліп, уақыты қайталанады және шығыс драйверіне беріледі.Бұл модульде қосулы электр интерфейсі, төмен қуат тұтыну және MDIO басқару интерфейсі бар.

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    100G CFP2 ER4 оптикалық қабылдағыш жіберу және қабылдау жолын бір модульге біріктіреді.Тарату жағында сериялық деректер ағындарының төрт жолағы қалпына келтіріліп, уақыты қайталанады және орталық толқын ұзындығы 1296, 1300, 1305 және 1309 нм төрт электрлік-сіңіру модуляцияланған лазерлерді (EML) басқаратын төрт лазерлік драйверге беріледі.Одан кейін оптикалық сигналдар салалық стандартты LC қосқышы арқылы бір режимді талшыққа мультиплексирленеді. Қабылдау жағында оптикалық деректер ағындарының төрт жолағы оптикалық болып табылады.DE-мультиплексирленгенбіріктірілген оптикалық демультиплексор арқылы.Әрбір деректер буы PIN коды арқылы қалпына келтіріледіфото детекторжәнетранс-кедергікүшейткіш,қайта белгіленген, және шығыс драйверіне беріледі.Бұл модуль aқосулыэлектр интерфейсі, төмен қуат тұтыну және MDIO басқару интерфейсі.