• head_banner

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D – параллельді 100 Гб/с төрт шағын пішін факторы қосылатын (QSFP28) оптикалық модулі.Ол порт тығыздығын арттыруды және жүйенің жалпы құнын үнемдеуді қамтамасыз етеді.QSFP28 толық дуплексті оптикалық модулі 10 км бір режимді талшықта 100 Гб/с жиынтық деректер жылдамдығы үшін әрқайсысы 25 Гб/с жұмыс істей алатын 4 тәуелсіз жіберу және қабылдау арналарын ұсынады.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Z80 км оптикалық байланыс қолданбаларына арналған.Бұл модуль 4 жолақты оптикалық таратқышты, 4 жолақты оптикалық қабылдағышты және 2 сымды сериялық интерфейсті қамтитын модульді басқару блогын қамтиды.Оптикалық сигналдар салалық стандартты LC қосқышы арқылы бір режимді талшыққа мультиплексирленеді.Блок-схема 1-суретте көрсетілген.

     

     

     

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D параллельді 100 Гб/с төрт шағын пішін факторы қосылатын (QSFP28) оптикалық модулі.Ол порт тығыздығын арттыруды және жүйенің жалпы құнын үнемдеуді қамтамасыз етеді.QSFP28 толық дуплексті оптикалық модулі 2 км бір режимді талшықта 100 Гб/с жиынтық деректер жылдамдығы үшін әрқайсысы 25 Гб/с жұмыс істей алатын 4 тәуелсіз жіберу және қабылдау арналарын ұсынады.

    LC/UPC дуплексті қосқышы бар оптикалық талшықты таспа кабелін QSFP28 модулінің ұясына қосуға болады.Дұрыс туралау розетка ішіндегі бағыттаушы түйреуіштермен қамтамасыз етіледі.Арнаны арнаға дұрыс туралау үшін кабельді әдетте бұрау мүмкін емес.Электр қосылымы MSA-үйлесімді 38 істікшелі жиек түріндегі қосқыш арқылы жүзеге асырылады.

    Өнім QSFP28 көп көзді пайдалану келісіміне (MSA) сәйкес пішін факторымен, оптикалық/электрлік қосылыммен және сандық диагностикалық интерфейспен жасалған.Ол температура, ылғалдылық және EMI ​​кедергілерін қоса алғанда, ең қатал сыртқы жұмыс жағдайларына жауап беру үшін жасалған.Модульді I2C екі сымды сериялық интерфейс арқылы басқаруға болады.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D QSFP28 қабылдағыш модулі 40 км бір режимді талшықтан астам 100 гигабиттік Ethernet сілтемелеріне арналған.Сандық диагностика функциялары QSFP+ MSA белгілеген I2C интерфейсі арқылы қол жетімді.Және 100G 4WDM-40 MSA сәйкес.