• head_banner

10G SFP+

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    HUA-NET SFP+ZR трансивері 8,5G/10G талшықты арна және 10GBE қолданбаларына арналған.

    Трансивер екі бөлімнен тұрады: Таратқыш бөлігінде салқындатылған EML лазері бар.Ал қабылдағыш бөлімі ТИА-мен біріктірілген APD фотодиодынан тұрады.Барлық модульдер I класты лазерлік қауіпсіздік талаптарын қанағаттандырады.HUA-NET SFP+ZR сандық диагностика функциялары SFF-8472-де көрсетілгендей 2 сымды сериялық интерфейс арқылы қол жетімді, ол трансивер температурасы, лазерлік ығысу тогы, берілетін оптикалық қуат, қабылданған сияқты құрылғының жұмыс параметрлеріне нақты уақытта қол жеткізуге мүмкіндік береді. оптикалық қуат пен қабылдағыштың кернеуі.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM оптикалық модулі

    10G SFP+ CWDM оптикалық модулі


    HUANET's HUACxx1XL-CDH1CWDM 10Gbps SFP+ трансивері байланыс ұзындығы 100км үшін бір режимді оптикалық талшық арқылы оптикалық деректерді беруге және қабылдауға арналған.Бұл қабылдағыш екі бөлімнен тұрады: Таратқыш бөлімінде CWDM EML лазері бар.Ал қабылдағыш бөлімі ТИА-мен біріктірілген APD фотодиодынан тұрады.Барлық модульдер I класты лазерлік қауіпсіздік талаптарын қанағаттандырады.Сандық диагностика функциялары SFF-8472-де көрсетілгендей 2 сымды сериялық интерфейс арқылы қол жетімді, ол трансивер температурасы, лазерлік ығысу тогы, берілетін оптикалық қуат, қабылданған оптикалық қуат және қабылдағыштың кернеуі сияқты құрылғының жұмыс параметрлеріне нақты уақытта қол жеткізуге мүмкіндік береді. .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ қос талшықты-оптикалық модулі

    10G SFP+ қос талшықты-оптикалық модулі

     

    HUA-NET SFP+ZR трансивері 8,5G/10G талшықты арна және 10GBE қолданбаларына арналған.

    Трансивер екі бөлімнен тұрады: Таратқыш бөлігінде салқындатылған EML лазері бар.Ал қабылдағыш бөлімі ТИА-мен біріктірілген APD фотодиодынан тұрады.Барлық модульдер I класты лазерлік қауіпсіздік талаптарын қанағаттандырады.HUA-NET SFP+ZR сандық диагностика функциялары SFF-8472-де көрсетілгендей 2 сымды сериялық интерфейс арқылы қол жетімді, ол трансивер температурасы, лазерлік ығысу тогы, берілетін оптикалық қуат, қабылданған сияқты құрылғының жұмыс параметрлеріне нақты уақытта қол жеткізуге мүмкіндік береді. оптикалық қуат пен қабылдағыштың кернеуі.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C(I)D40 Жетілдірілген шағын пішін факторы қосылатын SFP+ трансиверлері SingleMode талшығы арқылы 40 км-ге дейінгі 10 гигабиттік Ethernet сілтемелерінде пайдалануға арналған.Олар SFF- 8431, SFF-8432 және ITU-T G.698.1 талаптарына сәйкес келеді.Трансивер конструкциялары тұтынушыларға телекоммуникация үшін ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін жоғары өнімділік пен үнемділікке оңтайландырылған.

    Бұл қабылдағыш екі бөлімнен тұрады: Таратқыш бөлігінде салқындатылған EML лазері бар.Ал қабылдағыш бөлімі TIA-мен біріктірілген PIN фотодиодтан тұрады.Барлық модульдер I класты лазерлік қауіпсіздік талаптарын қанағаттандырады.Сандық диагностика функциялары SFF-8472-де көрсетілгендей 2 сымды сериялық интерфейс арқылы қол жетімді, ол трансивер температурасы, лазерлік ығысу тогы, берілетін оптикалық қуат, қабылданған оптикалық қуат және қабылдағыштың кернеуі сияқты құрылғының жұмыс параметрлеріне нақты уақытта қол жеткізуге мүмкіндік береді. .