HUANET бүгін сіз үшін не істей алады?

  • Терминал үлгілерінің байлығы

    OLT/ONU/Трансивер/қосқыш/WDM барлық түрлері жоғары сапамен, бәсекеге қабілетті бағамен және ең жақсы қызметпен қамтамасыз етілуі мүмкін.

  • FTTH, FTTX шешімдерінің кәсіби тәжірибесі

    HUANET-тің 20 жылдан астам тарихы бар, оның портфолиосында 10-нан астам қызмет және 10 000 тұтынушыға қызмет көрсетіледі.

  • OEM&ODM теңшелген қызметі

    OEM&ODM қызметін HUANET компаниясы сапалы қызметтер мен тұтынушыларға қызмет көрсетуге кепілдік беру үшін қажетті тәжірибе мен күшпен қамтамасыз ете алады.

Ең қолайлы өнім

  • ONU

  • Трансивер

HUNAET ONU HG911A

HZW-HG911A(HGU) – таза кең жолақты қатынауға қолданылатын шағын GPON ONT терминал құрылғысы. Ол жоғары интеграциясы бар шағын типті ықшам құрылым дизайнын қабылдайды және 1 GE(RJ45)интерфейстерін қамтамасыз ете алады.2-деңгейдегі Ethernet коммутаторының технологиясын қолдайды және оған техникалық қызмет көрсету және басқару оңай. Оны резиденттік және бизнес пайдаланушылар үшін FTTH/FTTP қатынасу қолданбасында қолдануға болады. және ол ITU-T G.984.x сияқты техникалық ережелерге толығымен сәйкес келеді. және GPON жабдығына қойылатын техникалық талаптар.

  • HZW-HG623-TW(HGU) — XPON ONT терминалдық құрылғысы, ол FTTx және тіркелген желі операторының үш еселік ойнату қызметіне сұранысын орындауға арналған.Бұл қорап өнімділіктің бағаға жоғары қатынасы бар тұрақты және жетілген Gigabit технологиясына және Layer 2/3, WDM және жоғары сапалы VoIP технологиясына негізделген.Бұл жоғары сенімді және техникалық қызмет көрсету оңай, әр түрлі қызмет көрсетуге кепілдік берілген QoS.Ол ITU-T G.984.x сияқты техникалық регламенттерге және XPON жабдығының техникалық талаптарына толығымен сәйкес келеді.

    Ары қарай оқу
  • HG643-W(HGU) XPON ONT болып табыладытерминалдық құрылғы,қайсысытіркелген желі операторының FTTx және үш еселік қызмет сұранысын орындауға арналған.Бұл қорап тұрақты және жетілген гигабитке негізделгенXӨнімділік пен бағаның жоғары арақатынасы бар PON технологиясы және 2/3 қабатының технологиясы, ол жоғары сенімді және техникалық қызмет көрсету оңай, әр түрлі қызмет көрсетуге кепілдік берілген QoS.Ол ITU-T G.984.x сияқты техникалық регламенттерге және техникалық талаптарға толығымен сәйкес келеді.XPON жабдығы.

    Ары қарай оқу

Көбірек

40KM 100G CFP2

100G CFP2 ER4 оптикалық қабылдағыш жіберу және қабылдау жолын бір модульге біріктіреді.Тарату жағында сериялық деректер ағындарының төрт жолағы қалпына келтіріліп, уақыты қайталанады және орталық толқын ұзындығы 1296, 1300, 1305 және 1309 нм төрт электрлік-сіңіру модуляцияланған лазерлерді (EML) басқаратын төрт лазерлік драйверге беріледі.Одан кейін оптикалық сигналдар салалық стандартты LC қосқышы арқылы бір режимді талшыққа мультиплексирленеді. Қабылдау жағында оптикалық деректер ағындарының төрт жолағы біріктірілген оптикалық демультиплексор арқылы оптикалық DE-мультиплексирленген.Әрбір деректер буы PIN фото-детекторы және транс-импеданс күшейткіші арқылы қалпына келтіріліп, уақыты қайталанады және шығыс драйверіне беріледі.Бұл модуль қосулы электр интерфейсін, төмен қуат тұтынуды және MDIO басқару интерфейсін ұсынады.

  •  

    TheHUAQ40E40км оптикалық байланыс қолданбаларына арналған трансивер модулі.Дизайн IEEE P802.3ba стандартының 40GBASE-ER4 стандартына сәйкес келеді.Модуль 10 Гбит/с электр деректерінің 4 кіріс арнасын (ch) 4 CWDM оптикалық сигналына түрлендіреді және оларды 40 Гб/с оптикалық тарату үшін бір арнаға мультиплексирлейді.Керісінше, қабылдағыш жағында модуль 40 Гб/с кірісті 4 CWDM арна сигналдарына оптикалық түрде де-мультиплекстендіреді және оларды 4 арналық шығыс электр деректеріне түрлендіреді.

    4 CWDM арнасының орталық толқын ұзындығы ITU-T G694.2-де анықталған CWDM толқын ұзындығы торының мүшелері ретінде 1271, 1291, 1311 және 1331 нм болып табылады.Оның құрамында оптикалық интерфейс үшін дуплексті LC қосқышы және электр интерфейсі үшін 38 істікшелі қосқыш бар.Ұзақ қашықтық жүйесіндегі оптикалық дисперсияны азайту үшін осы модульде бір режимді талшықты (SMF) қолдану керек.

    Өнім QSFP Multi-Source Agreement (MSA) сәйкес пішін факторымен, оптикалық/электрлік қосылыммен және сандық диагностикалық интерфейспен жасалған.Ол температура, ылғалдылық және EMI ​​кедергілерін қоса алғанда, ең қатал сыртқы жұмыс жағдайларына жауап беру үшін жасалған.

    Модуль жалғыз +3,3 В қуат көзінен жұмыс істейді және LVCMOS/LVTTL жаһандық басқару сигналдары, мысалы, модуль бар, қалпына келтіру, үзу және төмен қуат режимі модульдерде қол жетімді.Күрделі басқару сигналдарын жіберу және қабылдау және сандық диагностикалық ақпаратты алу үшін екі сымды сериялық интерфейс қол жетімді.Дизайндың максималды икемділігі үшін жеке арналарды шешуге және пайдаланылмаған арналарды жабуға болады.

     

    Бұл өнім 4 арналы 10 Гб/с электрлік кіріс деректерін басқарылатын 4 толқын ұзындығы таратылған кері байланыс лазері (DFB) массиві арқылы CWDM оптикалық сигналдарына (жарық) түрлендіреді.Жарық MUX бөліктерімен SMF таратқыш модулінен таралатын 40 Гб/с деректер ретінде біріктіріледі.Қабылдағыш модулі 40 Гб/с CWDM оптикалық сигналдар кірісін қабылдайды және оны әртүрлі толқын ұзындығы бар 4 жеке 10 Гб/с арнаға мультиплексиялайды.Әрбір толқын ұзындығы жарық дискретті көшкін фотодиодымен (APD) жиналады, содан кейін алдымен TIA, содан кейін пост күшейткіш арқылы күшейтілгеннен кейін электр деректері ретінде шығарылады.

     

    TheHUAQ40EQSFP Multi-Source Agreement (MSA) сәйкес пішін факторымен, оптикалық/электрлік қосылыммен және сандық диагностикалық интерфейспен жасалған.Ол температура, ылғалдылық және EMI ​​кедергілерін қоса алғанда, ең қатал сыртқы жұмыс жағдайларына жауап беру үшін жасалған.Модуль екі сымды сериялық интерфейс арқылы қол жеткізуге болатын өте жоғары функционалдылық пен мүмкіндіктерді біріктіруді ұсынады.

     

     

     

    Ары қарай оқу
  •  

    HUANET HUAXDxx1XL-CD80 – DWDM XFP қабылдағыш 100 ГГц арнада жұмысты қолдайтын тамаша толқын ұзындығы тұрақтылығын көрсетеді, үнемді модуль.Ол 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR және 10G Fiber Channel қолданбаларына арналған.Трансивер екі бөлімнен тұрады: Таратқыш бөлігінде салқындатылған EML лазері бар.Ал қабылдағыш бөлімі ТИА-мен біріктірілген APD фотодиодынан тұрады.Барлық модульдер I класты лазерлік қауіпсіздік талаптарын қанағаттандырады. DWDM XFP қабылдағыш трансивер температурасы, лазерлік ығысу тогы, берілетін оптикалық қуат, алынған оптикалық қуат және қабылдағыштың кернеуі сияқты құрылғының жұмыс параметрлеріне нақты уақытта қол жеткізуге мүмкіндік беретін жетілдірілген бақылау интерфейсін қамтамасыз етеді.

     

     

     

     

    Ары қарай оқу

  • HUANET's HUACxx1XL-CDH1CWDM 10Gbps SFP+ трансивері байланыс ұзындығы 100км үшін бір режимді оптикалық талшық арқылы оптикалық деректерді беруге және қабылдауға арналған.Бұл қабылдағыш екі бөлімнен тұрады: Таратқыш бөлімінде CWDM EML лазері бар.Ал қабылдағыш бөлімі ТИА-мен біріктірілген APD фотодиодынан тұрады.Барлық модульдер I класты лазерлік қауіпсіздік талаптарын қанағаттандырады.Сандық диагностика функциялары SFF-8472-де көрсетілгендей 2 сымды сериялық интерфейс арқылы қол жетімді, ол трансивер температурасы, лазерлік ығысу тогы, берілетін оптикалық қуат, қабылданған оптикалық қуат және қабылдағыштың кернеуі сияқты құрылғының жұмыс параметрлеріне нақты уақытта қол жеткізуге мүмкіндік береді. .

     

     

     

     

    Ары қарай оқу
  • HUAQ100Z80 км оптикалық байланыс қолданбаларына арналған.Бұл модуль 4 жолақты оптикалық таратқышты, 4 жолақты оптикалық қабылдағышты және 2 сымды сериялық интерфейсті қамтитын модульді басқару блогын қамтиды.Оптикалық сигналдар салалық стандартты LC қосқышы арқылы бір режимді талшыққа мультиплексирленеді.Блок-схема 1-суретте көрсетілген.

     

     

     

    Ары қарай оқу
  •  

    HUA-QS1H-3110D – параллельді 100 Гб/с төрт шағын пішін факторы қосылатын (QSFP28) оптикалық модулі.Ол порт тығыздығын арттыруды және жүйенің жалпы құнын үнемдеуді қамтамасыз етеді.QSFP28 толық дуплексті оптикалық модулі 10 км бір режимді талшықта 100 Гб/с жиынтық деректер жылдамдығы үшін әрқайсысы 25 Гб/с жұмыс істей алатын 4 тәуелсіз жіберу және қабылдау арналарын ұсынады.

    Ары қарай оқу
  • TheCFP2 LR4 оптикалық қабылдағыш жіберу және қабылдау жолын бір модульге біріктіреді.Тарату жағында сериялық деректер ағындарының төрт жолағы қалпына келтіріліп, уақыты қайталанады және орталық толқын ұзындығы 1296, 1300, 1305 және 1309 нм төрт электрлік-сіңіру модуляцияланған лазерлерді (EML) басқаратын төрт лазерлік драйверге беріледі.Одан кейін оптикалық сигналдар салалық стандартты LC қосқышы арқылы бір режимді талшыққа мультиплексирленеді. Қабылдау жағында оптикалық деректер ағындарының төрт жолағы біріктірілген оптикалық демультиплексор арқылы оптикалық демультиплекстенеді.Әрбір деректер буы PIN фотодетекторы және трансимпеданс күшейткіші арқылы қалпына келтіріліп, уақыты қайталанады және шығыс драйверіне беріледі.Бұл модульде қосулы электр интерфейсі, төмен қуат тұтыну және MDIO басқару интерфейсі бар.

    Ары қарай оқу
  • OLT

    Huawei olt MA5800-X2

    MA5800, көп қызмет көрсетуге қол жеткізу құрылғысы Gigaband дәуіріне арналған 4K/8K/VR дайын OLT болып табылады.Ол бөлінген архитектураны пайдаланады және бір платформада PON/10G PON/GE/10GE қолдайды.MA5800 әртүрлі медиа арқылы тасымалданатын қызметтерді біріктіреді, оңтайлы 4K/8K/VR бейне тәжірибесін қамтамасыз етеді, қызметке негізделген виртуалдандыруды жүзеге асырады және 50G PON-ға бірқалыпты эволюцияны қолдайды.MA5800 жақтау тәрізді сериясы үш үлгіде қол жетімді: MA5800-X17, MA5800-X7 және MA5800-X2.Олар FTTB, FTTC, FTTD, FTTH және D-CCAP желілерінде қолданылады.1 U қорап тәрізді OLT MA5801 тығыздығы төмен аймақтардағы толық оптикалық қолжетімділік қамтуына қолданылады.

  • ONU

    HUNAET ONU HG911A

    HZW-HG911A(HGU) – таза кең жолақты қатынауға қолданылатын шағын GPON ONT терминал құрылғысы. Ол жоғары интеграциясы бар шағын типті ықшам құрылым дизайнын қабылдайды және 1 GE(RJ45)интерфейстерін қамтамасыз ете алады.2-деңгейдегі Ethernet коммутаторының технологиясын қолдайды және оған техникалық қызмет көрсету және басқару оңай. Оны резиденттік және бизнес пайдаланушылар үшін FTTH/FTTP қатынасу қолданбасында қолдануға болады. және ол ITU-T G.984.x сияқты техникалық ережелерге толығымен сәйкес келеді. және GPON жабдығына қойылатын техникалық талаптар.

  • Трансивер

    40KM 100G CFP2

    100G CFP2 ER4 оптикалық қабылдағыш жіберу және қабылдау жолын бір модульге біріктіреді.Тарату жағында сериялық деректер ағындарының төрт жолағы қалпына келтіріліп, уақыты қайталанады және орталық толқын ұзындығы 1296, 1300, 1305 және 1309 нм төрт электрлік-сіңіру модуляцияланған лазерлерді (EML) басқаратын төрт лазерлік драйверге беріледі.Одан кейін оптикалық сигналдар салалық стандартты LC қосқышы арқылы бір режимді талшыққа мультиплексирленеді. Қабылдау жағында оптикалық деректер ағындарының төрт жолағы біріктірілген оптикалық демультиплексор арқылы оптикалық DE-мультиплексирленген.Әрбір деректер буы PIN фото-детекторы және транс-импеданс күшейткіші арқылы қалпына келтіріліп, уақыты қайталанады және шығыс драйверіне беріледі.Бұл модуль қосулы электр интерфейсін, төмен қуат тұтынуды және MDIO басқару интерфейсін ұсынады.

Сәтті жағдайлар

  • Фошан қаласынан аудандарға WDM ісі

    1.1.Бір арна жылдамдығы 10 Гбит/с болатын жаңа 40 толқынды DWDM жүйесін жасаңыз
    1.2.1+1 қос бағыттағы автоматты коммутациялық қорғанысты қолдау