• head_banner

Талшықты-оптикалық трансиверлер

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D – параллельді 100 Гб/с төрт шағын пішін факторы қосылатын (QSFP28) оптикалық модулі.Ол порт тығыздығын арттыруды және жүйенің жалпы құнын үнемдеуді қамтамасыз етеді.QSFP28 толық дуплексті оптикалық модулі 10 км бір режимді талшықта 100 Гб/с жиынтық деректер жылдамдығы үшін әрқайсысы 25 Гб/с жұмыс істей алатын 4 тәуелсіз жіберу және қабылдау арналарын ұсынады.

  • 10KM 40G QSFP+ оптикалық модулі

    10KM 40G QSFP+ оптикалық модулі

    TheQSFP+ трансивер модульдері мультимодалы талшық арқылы секундына 40 гигабиттік сілтемелерде пайдалануға арналған.Олар QSFP+ MSA және IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 сәйкес келеді. Трансивердің оптикалық таратқыш бөлігі 4 арналы VCSEL (тік қуысты беттік сәуле шығаратын лазер) массивін, 4 арналы кіріс драйверін, басқару буферін және қосқышты біріктіреді. блоктар.Трансивердің оптикалық қабылдағыш бөлігі 4 арналы PIN фотодиод массивін, 4 арналы TIA массивін, 4 арналы шығыс буферін, басқару блоктарын қамтиды.

     

     

     

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Z80 км оптикалық байланыс қолданбаларына арналған.Бұл модуль 4 жолақты оптикалық таратқышты, 4 жолақты оптикалық қабылдағышты және 2 сымды сериялық интерфейсті қамтитын модульді басқару блогын қамтиды.Оптикалық сигналдар салалық стандартты LC қосқышы арқылы бір режимді талшыққа мультиплексирленеді.Блок-схема 1-суретте көрсетілген.

     

     

     

  • 10KM Huawei 100G CFP2 оптикалық модулі

    10KM Huawei 100G CFP2 оптикалық модулі

     

    Түпнұсқа Huawei 100GE CFP2 модульдері CFP2-100G-LR4

  • 40KM Huawei 100G CFP2 оптикалық модулі

    40KM Huawei 100G CFP2 оптикалық модулі

     

    Түпнұсқа Huawei 100GE CFP2 модульдері CFP2-100G-ER4

  • 100M 40G QSFP+ оптикалық модулі

    100M 40G QSFP+ оптикалық модулі

    TheQSFP+ трансивер модульдері мультимодалы талшық арқылы секундына 40 гигабиттік сілтемелерде пайдалануға арналған.Олар QSFP+ MSA және IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 сәйкес келеді. Трансивердің оптикалық таратқыш бөлігі 4 арналы VCSEL (тік қуысты беттік сәуле шығаратын лазер) массивін, 4 арналы кіріс драйверін, басқару буферін және қосқышты біріктіреді. блоктар.Трансивердің оптикалық қабылдағыш бөлігі 4 арналы PIN фотодиод массивін, 4 арналы TIA массивін, 4 арналы шығыс буферін, басқару блоктарын қамтиды.

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP оптикалық модулі

    40KM 40G QSFP оптикалық модулі

     

    TheHUAQ40E40км оптикалық байланыс қолданбаларына арналған трансивер модулі.Дизайн IEEE P802.3ba стандартының 40GBASE-ER4 стандартына сәйкес келеді.Модуль 10 Гбит/с электр деректерінің 4 кіріс арнасын (ch) 4 CWDM оптикалық сигналына түрлендіреді және оларды 40 Гб/с оптикалық тарату үшін бір арнаға мультиплексирлейді.Керісінше, қабылдағыш жағында модуль 40 Гб/с кірісті 4 CWDM арна сигналдарына оптикалық түрде де-мультиплекстендіреді және оларды 4 арналық шығыс электр деректеріне түрлендіреді.

    4 CWDM арнасының орталық толқын ұзындығы ITU-T G694.2-де анықталған CWDM толқын ұзындығы торының мүшелері ретінде 1271, 1291, 1311 және 1331 нм болып табылады.Оның құрамында оптикалық интерфейс үшін дуплексті LC қосқышы және электр интерфейсі үшін 38 істікшелі қосқыш бар.Ұзақ қашықтық жүйесіндегі оптикалық дисперсияны азайту үшін осы модульде бір режимді талшықты (SMF) қолдану керек.

    Өнім QSFP Multi-Source Agreement (MSA) сәйкес пішін факторымен, оптикалық/электрлік қосылыммен және сандық диагностикалық интерфейспен жасалған.Ол температура, ылғалдылық және EMI ​​кедергілерін қоса алғанда, ең қатал сыртқы жұмыс жағдайларына жауап беру үшін жасалған.

    Модуль жалғыз +3,3 В қуат көзінен жұмыс істейді және LVCMOS/LVTTL жаһандық басқару сигналдары, мысалы, модуль бар, қалпына келтіру, үзу және төмен қуат режимі модульдерде қол жетімді.Күрделі басқару сигналдарын жіберу және қабылдау және сандық диагностикалық ақпаратты алу үшін екі сымды сериялық интерфейс қол жетімді.Дизайндың максималды икемділігі үшін жеке арналарды шешуге және пайдаланылмаған арналарды жабуға болады.

     

    Бұл өнім 4 арналы 10 Гб/с электрлік кіріс деректерін басқарылатын 4 толқын ұзындығы таратылған кері байланыс лазері (DFB) массиві арқылы CWDM оптикалық сигналдарына (жарық) түрлендіреді.Жарық MUX бөліктерімен SMF таратқыш модулінен таралатын 40 Гб/с деректер ретінде біріктіріледі.Қабылдағыш модулі 40 Гб/с CWDM оптикалық сигналдар кірісін қабылдайды және оны әртүрлі толқын ұзындығы бар 4 жеке 10 Гб/с арнаға мультиплексиялайды.Әрбір толқын ұзындығы жарық дискретті көшкін фотодиодымен (APD) жиналады, содан кейін алдымен TIA, содан кейін пост күшейткіш арқылы күшейтілгеннен кейін электр деректері ретінде шығарылады.

     

    TheHUAQ40EQSFP Multi-Source Agreement (MSA) сәйкес пішін факторымен, оптикалық/электрлік қосылыммен және сандық диагностикалық интерфейспен жасалған.Ол температура, ылғалдылық және EMI ​​кедергілерін қоса алғанда, ең қатал сыртқы жұмыс жағдайларына жауап беру үшін жасалған.Модуль екі сымды сериялық интерфейс арқылы қол жеткізуге болатын өте жоғары функционалдылық пен мүмкіндіктерді біріктіруді ұсынады.

     

     

     

  • 10G XFP BIDI оптикалық модулі

    10G XFP BIDI оптикалық модулі


    HUANET'SHUA-XP1596-ZR, L Шағын пішін факторы 10 Гб/с (XFP) қабылдағыштары ағымдағы XFP көп көзді келісім (MSA) спецификациясына сәйкес келеді.Олар ITU-T G.959.1 үшін 100 км SONET OC-192 және SDH STM-64 сәйкес келетін шынайы көп протоколды қабылдағыш болып табылады, сонымен қатар 10GBASE-ZR/ZW 80 км 10 гигабиттік Ethernet, 10 гигабиттік талшықты арна және және қатысты ITU-T G.709 FEC (OTN) деректер жылдамдығы.Сандық диагностика функциялары XFP MSA құжатында көрсетілгендей 2 сымды сериялық интерфейс арқылы қол жетімді.

     

  • 10G XFP CWDM оптикалық модулі

    10G XFP CWDM оптикалық модулі

    HUANET HUAXCxx1XL-CDH1Трансивер толқын ұзындығының тамаша тұрақтылығын, үнемді модулін көрсетеді.Ол 10G CWDM SDH, 10GBASE-ZR/ZW және 10G Fiber Channel қолданбаларына арналған.Трансивер екі бөлімнен тұрады: Таратқыш бөлігінде салқындатылған EML лазері бар.Ал қабылдағыш бөлімі ТИА-мен біріктірілген APD фотодиодынан тұрады.Барлық модульдер I класты лазерлік қауіпсіздік талаптарын қанағаттандырады.CWDM XFP қабылдағыш трансивер температурасы, лазерлік ығысу тогы, берілетін оптикалық қуат, қабылданған оптикалық қуат және қабылдағыштың кернеуі сияқты құрылғының жұмыс параметрлеріне нақты уақытта қол жеткізуге мүмкіндік беретін жетілдірілген бақылау интерфейсін қамтамасыз етеді.

     

  • 10G XFP DWDM

    10G XFP DWDM

     

    HUANET HUAXDxx1XL-CD80 – DWDM XFP қабылдағыш 100 ГГц арнада жұмысты қолдайтын тамаша толқын ұзындығы тұрақтылығын көрсетеді, үнемді модуль.Ол 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR және 10G Fiber Channel қолданбаларына арналған.Трансивер екі бөлімнен тұрады: Таратқыш бөлігінде салқындатылған EML лазері бар.Ал қабылдағыш бөлімі ТИА-мен біріктірілген APD фотодиодынан тұрады.Барлық модульдер I класты лазерлік қауіпсіздік талаптарын қанағаттандырады. DWDM XFP қабылдағыш трансивер температурасы, лазерлік ығысу тогы, берілетін оптикалық қуат, алынған оптикалық қуат және қабылдағыштың кернеуі сияқты құрылғының жұмыс параметрлеріне нақты уақытта қол жеткізуге мүмкіндік беретін жетілдірілген бақылау интерфейсін қамтамасыз етеді.

     

     

     

     

  • 10G XFP қос талшықты-оптикалық модулі

    10G XFP қос талшықты-оптикалық модулі

    HUANET'SHUA-XP1596-ZR, L Шағын пішін факторы 10 Гб/с (XFP) қабылдағыштары ағымдағы XFP көп көзді келісім (MSA) спецификациясына сәйкес келеді.Олар ITU-T G.959.1 үшін 100 км SONET OC-192 және SDH STM-64 сәйкес келетін шынайы көп протоколды қабылдағыш болып табылады, сонымен қатар 10GBASE-ZR/ZW 80 км 10 гигабиттік Ethernet, 10 гигабиттік талшықты арна және және қатысты ITU-T G.709 FEC (OTN) деректер жылдамдығы.Сандық диагностика функциялары XFP MSA құжатында көрсетілгендей 2 сымды сериялық интерфейс арқылы қол жетімді.

     

     

     

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    HUA-NET SFP+ZR трансивері 8,5G/10G талшықты арна және 10GBE қолданбаларына арналған.

    Трансивер екі бөлімнен тұрады: Таратқыш бөлігінде салқындатылған EML лазері бар.Ал қабылдағыш бөлімі ТИА-мен біріктірілген APD фотодиодынан тұрады.Барлық модульдер I класты лазерлік қауіпсіздік талаптарын қанағаттандырады.HUA-NET SFP+ZR сандық диагностика функциялары SFF-8472-де көрсетілгендей 2 сымды сериялық интерфейс арқылы қол жетімді, ол трансивер температурасы, лазерлік ығысу тогы, берілетін оптикалық қуат, қабылданған сияқты құрылғының жұмыс параметрлеріне нақты уақытта қол жеткізуге мүмкіндік береді. оптикалық қуат пен қабылдағыштың кернеуі.