• head_banner

GPSF тақтасы

  • B+ C+ C++ SFP бар Huawei GPSF қызмет көрсету тақтасы

    B+ C+ C++ SFP бар Huawei GPSF қызмет көрсету тақтасы

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 портты GPON OLT интерфейс тақтасы

    GPSF — Huawei MA5800 OLT сериясының ең көп сатылатын GPON қызмет көрсету тақтасы

    B+/C+/C++ SFP модулі бар Huawei 16-GPON порт интерфейс картасы

    1:128 бөлу рационын қолдау

    Тасымалдау жылдамдығы: 2,488 Гбит/с, қабылдау жылдамдығы: 1,244 Гбит/с

    Интерфейс түрі: SC/PC