• head_banner

Huawei OLT

  • MA5800 16-порттық симметриялық 10G GPON интерфейс тақтасына арналған Huawei XSHF

    MA5800 16-порттық симметриялық 10G GPON интерфейс тақтасына арналған Huawei XSHF

    H901XSHF тақтасы 16 портты XGS-PON OLT интерфейс тақтасы болып табылады.Ол XGS-PON қатынасу қызметтерін қамтамасыз ету үшін оптикалық желі блогымен (ONU) бірге жұмыс істейді.

  • 8 16 32 PON порттары OLT шағын оптикалық желі терминалдық жабдық SmartAX MA5608T

    8 16 32 PON порттары OLT шағын оптикалық желі терминалдық жабдық SmartAX MA5608T

    MA5608T Mini OLT талшықты үй-жайға (FTTP) немесе үлкен OLT болатын терең талшықты орналастыру сценарийлерін шешуге арналған.

    шасси әртүрлі себептерге байланысты ең жақсы сәйкес келмеуі мүмкін.Huawei компаниясының OLT MA5608T шағын құрылғысы тамаша қосымша болу үшін жасалған

    басқа MA5600 сериясы үлкенірек OLTs және бірдей тасымалдаушы деңгейіндегі мүмкіндіктер мен өнімділікті ұсынады.

     

    MA5608T ықшам және алдыңғы қол жетімді дизайны оны кеңістікте шектеулі саятшылықтар сияқты жерлерде орналастыру үшін тамаша шешім етеді.

    сыртқы шкафтар немесе құрылыс жертөлелері.Оның айнымалы және тұрақты токты қуаттандыру опциялары, кеңейтілген температура диапазоны бар және оңай орнатуды ұсынады.

     

    Өткізу қабілетінің үнемі өсіп келе жатқан сұранысын қолдауға арналған MA5608T 200 Гбит/с артқы панеліне ие.Жоғары сыйымдылықтың комбинациясы

    және класындағы ең жақсы өнімділігі бар желілік интерфейстер операторларға жоғары бағамен максималды кіріс алу үшін бірқатар қызметтерді ұсынуға мүмкіндік береді.

    бәсекеге қабілетті шығындар нүктелері.

     

    MA5608T желінің үздіксіз өсуіне мүмкіндік беру үшін MA5600 сериялы OLT құрылғыларымен бірдей өнім архитектурасын бөліседі.

  • Huawei 8 порты GPON қызмет картасы интерфейсі MA5680T 5608T 5683T OLT үшін C+ модулі бар GPBH тақтасы

    Huawei 8 порты GPON қызмет картасы интерфейсі MA5680T 5608T 5683T OLT үшін C+ модулі бар GPBH тақтасы

    GPBH — MA5600T, MA5603T, MA5608T, MA5680T, MA5683T сияқты Huawei MA5600T сериялы OLT үшін пайдаланылатын Huawei OLT 8 GPON порттарының жақсартылған тақтасы.

    GPBH екі нұсқасы бар: H806GPBH, H807GPBH.

    GPBD мен GPBH арасындағы негізгі айырмашылық GPBH жетілдірілген нұсқасы болып табылады және ол ONU негізіндегі кезек пішінін қолдайды, бірақ бұл функциясыз GPBD.

  • GPON тақтасындағы Huawei GPON OLT C++ оптикалық қабылдағыш GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    GPON тақтасындағы Huawei GPON OLT C++ оптикалық қабылдағыш GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Сипаттама Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-портты GPON OLT интерфейс тақтасы GPLF - Huawei MA5800 сериясының ең көп сатылатын GPON қызмет көрсету тақтасы, B+/C+/C+ бар Huawei 16-GPON порт интерфейс картасы. SFP модулі Қолдау бөлу коэффициенті 1:128 Тасымалдау жылдамдығы: 2,488 Гбит/с, Қабылдау жылдамдығы: 1,244 Гбит/с Интерфейс түрі: SC/PC Максималды тасымалдау қашықтығы: 20KM Тасымалдау толқын ұзындығы: 1490нм, Қабылдау толқын ұзындығы: ITU-1310 стандартқа сәйкестік: м .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984...
  • Қор топтамасы Түпнұсқа huawei ma5680t gpon olt техникалық сипаттамалары huawei ma5680 olt

    Қор топтамасы Түпнұсқа huawei ma5680t gpon olt техникалық сипаттамалары huawei ma5680 olt

    SmartAX MA5680T сериялары Huawei компаниясының үшінші буындағы бірыңғай платформасы негізінде әзірленген және әлемдегі алғашқы біріктірілген OLT болып табылады.MA5680T сериясы біріктіру және коммутация функцияларын біріктіреді, жоғары тығыздықты xPON, Ethernet P2P және GE/10GE порттарын қамтамасыз етеді және Интернетке біркелкі қол жеткізу қызметін, бейне қызметін, дауыс қызметін қолдау үшін TDM және Ethernet жеке желі қызметтерін жоғары сағат дәлдігімен қамтамасыз етеді. , және жоғары сенімділік қызметтеріне қол жеткізу.Бұл серия желінің сенімділігін арттырады, желі құрылысына инвестицияны азайтады және жөндеу және жөндеу шығындарын азайтады.

    MA5680T сериясына сыйымдылығы үлкен SmartAX MA5680T және орташа сыйымдылықтағы SmartAX MA5683T кіреді.Бұл екі модельдің аппараттық және бағдарламалық жасақтамасы желіге тауарларды дайындау шығындарын азайту үшін бір-бірімен толық үйлесімді.Осы екі үлгіде SmartAX MA5680T 16 қызмет ұясын және SmartAX MA5683T 6 қызмет көрсету ұясын қамтамасыз етеді.

  • Huawei зауыттық тікелей сату Huawei GPON OLT MA5683T

    Huawei зауыттық тікелей сату Huawei GPON OLT MA5683T

    SmartAX MA5683T — гигабиттік пассивті оптикалық желі (GPON) біріктірілген оптикалық қатынас өнімі.

    Бұл серияда 3,2T артқы панель сыйымдылығын, 960G коммутация сыйымдылығын, 512K MAC мекенжайларын және ең көбі 44 арналы 10 GE немесе 768 GE рұқсатын қолдайтын, ультра жоғары біріктіру және коммутация мүмкіндіктерін біріктіретін саладағы бірінші біріктірілген оптикалық желі терминалы (OLT) бар. порттар.

    Қызмет көрсету тақталарымен толық үйлесімді барлық үш үлгіге арналған бағдарламалық құрал нұсқаларымен операция және техникалық қызмет көрсету (O&M) шығындарын төмендетеді және қосалқы бөлшектерге қажетті қор санын азайтады.

  • Huawei ұсынған MA5800 сериялы OLT оптикалық желі терминалы SmartAX MA5800 MA5800-X2

    Huawei ұсынған MA5800 сериялы OLT оптикалық желі терминалы SmartAX MA5800 MA5800-X2

    MA5800, көп қызмет көрсетуге қол жеткізу құрылғысы Gigaband дәуіріне арналған 4K/8K/VR дайын OLT болып табылады.Ол бөлінген архитектураны пайдаланады және бір платформада PON/10G PON/GE/10GE қолдайды.MA5800 әртүрлі медиа арқылы тасымалданатын қызметтерді біріктіреді, оңтайлы 4K/8K/VR бейне тәжірибесін қамтамасыз етеді, қызметке негізделген виртуалдандыруды жүзеге асырады және 50G PON-ға бірқалыпты эволюцияны қолдайды.

    MA5800 жақтау тәрізді сериясы үш үлгіде қол жетімді: MA5800-X17, MA5800-X7 және MA5800-X2.Олар FTTB, FTTC, FTTD, FTTH және D-CCAP желілерінде қолданылады.1 U қорап тәрізді OLT MA5801 тығыздығы төмен аймақтардағы толық оптикалық қолжетімділік қамтуына қолданылады.

    MA5800 кең ауқымды, жылдамырақ кең жолақты және ақылды қосылымы бар Gigaband желісіне оператордың талаптарын қанағаттандыра алады.Операторлар үшін MA5800 жоғары сапалы 4K/8K/VR бейне қызметтерін ұсына алады, смарт үйлер мен толық оптикалық кампустар үшін ауқымды физикалық қосылымдарды қолдайды және үй пайдаланушысын, кәсіпорын пайдаланушысын, мобильді кері тасымалдауды және заттар интернетін қосудың бірыңғай әдісін ұсынады ( IoT) қызметтері.Бірыңғай қызмет көрсету подшипниктері орталық кеңсе (КО) жабдықтарының бөлмелерін қысқартуға, желі архитектурасын жеңілдетуге және жөндеу және жөндеу шығындарын азайтуға мүмкіндік береді.

  • Түпнұсқа Huawei MA5800-X17 OLT

    Түпнұсқа Huawei MA5800-X17 OLT

    MA5800, көп қызмет көрсетуге қол жеткізу құрылғысы Gigaband дәуіріне арналған 4K/8K/VR дайын OLT болып табылады.Ол бөлінген архитектураны пайдаланады және бір платформада PON/10G PON/GE/10GE қолдайды.MA5800 әртүрлі медиа арқылы тасымалданатын қызметтерді біріктіреді, оңтайлы 4K/8K/VR бейне тәжірибесін қамтамасыз етеді, қызметке негізделген виртуалдандыруды жүзеге асырады және 50G PON-ға бірқалыпты эволюцияны қолдайды.

    MA5800 жақтау тәрізді сериясы үш үлгіде қол жетімді: MA5800-X17, MA5800-X7 және MA5800-X2.Олар FTTB, FTTC, FTTD, FTTH және D-CCAP желілерінде қолданылады.1 U қорап тәрізді OLT MA5801 тығыздығы төмен аймақтардағы толық оптикалық қолжетімділік қамтуына қолданылады.

    MA5800 кең ауқымды, жылдамырақ кең жолақты және ақылды қосылымы бар Gigaband желісіне оператордың талаптарын қанағаттандыра алады.Операторлар үшін MA5800 жоғары сапалы 4K/8K/VR бейне қызметтерін ұсына алады, смарт үйлер мен толық оптикалық кампустар үшін ауқымды физикалық қосылымдарды қолдайды және үй пайдаланушысын, кәсіпорын пайдаланушысын, мобильді кері тасымалдауды және заттар интернетін қосудың бірыңғай әдісін ұсынады ( IoT) қызметтері.Бірыңғай қызмет көрсету подшипниктері орталық кеңсе (КО) жабдықтарының бөлмелерін қысқартуға, желі архитектурасын жеңілдетуге және жөндеу және жөндеу шығындарын азайтуға мүмкіндік береді.

  • Түпнұсқа Huawei 50A 100A түзеткіш ETP48100-B1 220V-48V OLT байланыс қуат түрлендіргіші қуат көзі

    Түпнұсқа Huawei 50A 100A түзеткіш ETP48100-B1 220V-48V OLT байланыс қуат түрлендіргіші қуат көзі

    ETP48100-B1 OLT Қуат көзі

    ETP48100-B1-50A - тасымалдаушы класындағы айнымалы токтан тұрақты токқа түрлендіргіш, 220В/110В айнымалы ток қуатын -48В тұрақты ток қуатына түрлендіреді, MAX шығысы 50А.ETP48100-B1-50A 4 шығысы бар, әрбір MAX шығысы 25А;Екі R4850G2 жабдықталған болса, жалпы шығыс 100А болуы мүмкін.

    Бұл PSU бір PSU R4850G2 түзеткіш модулімен жабдықталған53,5В / 50Ашығыс, PMU 11A бақылау модулі және басқа модульді орнату және 100А дейін қуат беру үшін бос ұяшық.

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ қызмет көрсету тақтасы

    Huawei GPON OLT GPUF C++ қызмет көрсету тақтасы

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 портты GPON OLT интерфейс тақтасы

    GPUF — Huawei MA5800 OLT сериясының ең көп сатылатын GPON қызмет көрсету тақтасы

    B+/C+/C++ SFP модулі бар Huawei 16-GPON порт интерфейс картасы

    1:128 бөлу рационын қолдау

    Тасымалдау жылдамдығы: 2,488 Гбит/с, қабылдау жылдамдығы: 1,244 Гбит/с

    Интерфейс түрі: SC/PC

    Максималды тасымалдау қашықтығы: 20KM

  • Оптикалық желі терминалы Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Оптикалық желі терминалы Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Жаһандық талшықты қолжетімділік эволюциясының тенденциясына негізделген Huawei жаңа буын OLT платформасы біздің тұтынушылармен бірлесіп әзірленген.MA5800 OLT сериясы саладағы ең соңғы және ең озық OLT платформасы болып табылады.Ол өткізу қабілетіне сұраныстың үздіксіз өсуін, сымды және сымсыз қол жеткізу конвергенциясын және SDN-ге көшуді қолдауға арналған.

    Өнеркәсіптегі алғашқы 40 Гбит/с-қуатты келесі ұрпақ оптикалық желі терминалы (NG-OLT).Huawei компаниясының SmartAX MA5800 көп қызмет көрсетуге қол жеткізу модулі ультра кең жолақты, бекітілген мобильді конвергенция (FMC) қызметтерін және SDN негізіндегі виртуализация сияқты смарт мүмкіндіктерді қолдау үшін бөлінген архитектураны пайдаланады.

    MA5800 бағдарламаланатын желілік процессор (NP) чип жинағы көтерме және бөлшек сауда қызметтерін жеткізушілерді бөлуді қоса алғанда, сараланған қызметтерге сұранысты қанағаттандыра отырып, жаңа қызметтерді шығаруды жылдамдатады.

     

  • Huawei SmartAX MA5800-X7 көп сервистік қол жеткізу сериясы OLTs

    Huawei SmartAX MA5800-X7 көп сервистік қол жеткізу сериясы OLTs

    MA5800, көп қызмет көрсетуге қол жеткізу құрылғысы Gigaband дәуіріне арналған 4K/8K/VR дайын OLT болып табылады.Ол бөлінген архитектураны пайдаланады және бір платформада PON/10G PON/GE/10GE қолдайды.MA5800 әртүрлі медиа арқылы тасымалданатын қызметтерді біріктіреді, оңтайлы 4K/8K/VR бейне тәжірибесін қамтамасыз етеді, қызметке негізделген виртуалдандыруды жүзеге асырады және 50G PON-ға бірқалыпты эволюцияны қолдайды.

    MA5800 жақтау тәрізді сериясы үш үлгіде қол жетімді: MA5800-X17, MA5800-X7 және MA5800-X2.Олар FTTB, FTTC, FTTD, FTTH және D-CCAP желілерінде қолданылады.1 U қорап тәрізді OLT MA5801 тығыздығы төмен аймақтардағы толық оптикалық қолжетімділік қамтуына қолданылады.

    MA5800 кең ауқымды, жылдамырақ кең жолақты және ақылды қосылымы бар Gigaband желісіне оператордың талаптарын қанағаттандыра алады.Операторлар үшін MA5800 жоғары сапалы 4K/8K/VR бейне қызметтерін ұсына алады, смарт үйлер мен толық оптикалық кампустар үшін ауқымды физикалық қосылымдарды қолдайды және үй пайдаланушысын, кәсіпорын пайдаланушысын, мобильді кері тасымалдауды және заттар интернетін қосудың бірыңғай әдісін ұсынады ( IoT) қызметтері.Бірыңғай қызмет көрсету подшипниктері орталық кеңсе (КО) жабдықтарының бөлмелерін қысқартуға, желі архитектурасын жеңілдетуге және жөндеу және жөндеу шығындарын азайтуға мүмкіндік береді.